E-shop

Petra

Kalendář vzpěraček vznikl hlavně pro seznámení veřejnosti s tímto sportem. Chtěla jsem, aby lidé získali reálný obraz toho, jak vzpěračky doopravdy vypadají.

POZOR u kalendáře 2022 jde o předprodej, kalendáře budou k dispozici začátkem září. Všem, co budou mít již zaplaceno, budou kalendáře odeslány jakmile přijdou, i s bonusovými plakáty, které letos budou stát za to.

V kalendáři 2022 je 12 vzpěraček. Podobně jako v dřívějších ročnících je vždy jedna velká umělecká fotografie a v rožku malá fotografie stejné modelky ze vzpěračských závodů.
Kalendáře jsou nástěnné, měsíční. Jsou ve formátu A3, na kvalitním, těžkém křídovém papíře, mají 14 stran. Hlavní stránka je s lakem, takže odolná vůči oděru. Každý zvlášť jsou kalendáře zabaleny v průhledné fólii, která je chrání při přepravě. Fotilo se ve Vilémově u Litovle, kousek od Karlové Studánky, v Praze a v Mílovicích.
Věřím, že se Vám fotky budou opět líbit, a najdete si svoji favoritku.

K dispozici je stále i kalendář 2021 s podpisy všech modelek i bez podpisů.

Kalendář s podpisy můžete objednat přes formulář, nebo můžete objednat zvlášť na email vzperacky@gmail.com Cena kalendáře je 1000 Kč, Od 1.7. sleva na 500 Kč!a celá částka jde na podporu vzpěračského klubu Vzpírání Haná z.s. V případě nepodepsaného kalendáře 2021 je cena 220 Kč.


K dispozici je i kalendář 2015!

Kdo by měl zájem o první ročník kalendáře za 50 kč, připište to do poznámky k objednávce. Nelze koupit zvlášť.

Závazně objednávám Kalendář vzpěraček.

Chcete-li nám něco sdělit, napište to prosím sem.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.