E-shop

s respiratorem

Kalendář vzpěraček vznikl hlavně pro seznámení veřejnosti s tímto sportem. Chtěla jsem, aby lidé získali reálný obraz toho, jak vzpěračky doopravdy vypadají.

V kalendáři 2021 je 12 vzpěraček. Podobně jako v dřívějších ročnících je vždy jedna velká umělecká fotografie, letos v netradičním, divokém "postapo" stylu, a v rožku malá fotografie stejné modelky ze vzpěračských závodů.
Kalendáře jsou nástěnné, měsíční. Jsou ve formátu A3, na kvalitním, těžkém křídovém papíře, mají 14 stran, hlavní stránka je s lakem, takže odolná vůči oděru. Každý zvlášť jsou kalendáře zabaleny v průhledné fólii, která je chrání při přepravě. Fotilo se v bunkru VZA Brno Horákov a na bývalé raketové základně Bratronice. Letos fotil opět David Nogol. Spolupracovali jsme s Nuclear Valkyries, a za vizáž vděčíme hlavně Elišce Heřmanské a Tomáši Kelnarovi.
Věřím, že se Vám fotky budou opět líbit, a najdete si svoji favoritku.

K dispozici je i kalendář 2021 s podpisy všech modelek

Kalendář s podpisy můžete objednat přes formulář, když do zprávy připíšete že chcete podepsaný, nebo můžete objednat zvlášť na email vzperacky@gmail.com Cena kalendáře je 1000 Kč, a celá částka jde na podporu vzpěračského klubu Vzpírání Haná z.s.


K dispozici je i kalendář 2015!

Kdo by měl zájem o první ročník kalendáře za 50 kč, připište to do poznámky k objednávce.

Závazně objednávám Kalendář vzpěraček.

Chcete-li nám něco sdělit, napište to prosím sem.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.